Servis

MTC servis je autorizovaným servisem pro návěsy značky Krone.

Náš servis také nabízí pozáruční opravy nákladních vozidel zn.: Mercedes- Benz , Renault, M.A.N. a Scania.

Kromě standardních servisních služeb a oprav nákladních a přípojných vozidel nabízíme i prodej náhradních dílů a zprostředkováváme doplňkové služby související se servisní činností.
Dále také provádíme opravy osobních vozidel všech značek a do našich služeb patří také kompletní nákladní a osobní pneuservis.
Servis tahačů a návěsů

Poskytujeme pravidelné servisní prohlídky vozidel, havarijní servis, mobilní 24 h servis, opravy a montáže doplňků. V rámci servisu a opravy vám můžeme poskytnout originální i neoriginální náhradní díly.

Nabídka našich servisních služeb je následující
Mobilní servis pro nákladní motorová a přípojná vozidla

V rámci servisních aktivit společnosti MTC activity s.r.o. provádíme NON STOP servis.
Prostřednictvím našeho servisního vozidla jsme schopni odstranit, ať již poruchu na vašich vozidlech na cestě, tak také kdekoliv na území ČR. V rámci časové úspory vytíženosti vašich vozidel a jejich režijních km, které vznikají nájezdy do servisů, jsme schopni zabezpečovat také opravy na předem dohodnutých místech (a to jak ve všední dny tak i o víkendech).

Jedná se o velmi využívanou službu např. u nepřetržitých projektů nebo u vozidel, které jsou nasezeny na časově náročných projektech. Např. se jedná o opravy plachet, pojezdů plachet, opravu elektroinstalací, atd.

Servisní vozidlo je vybaveno vlastní elektrocentrálou, což umožňuje nasazení prakticky veškerého dostupného mobilního nářadí, včetně diagnostiky a dále také CO svařovacím aparátem, kompresorem a dalším speciálním vybavením.
Mobilní mytí nákladních vozidel a přípojných vozidel

Mobilita šetří váš čas a náklady.

Čistící práce zhotovíme na Vámi určeném místě nebo přímo v prostorách Vaší firmy a to v rámci celé ČR prostřednictvím našeho mobilního mycího servisu. Servis je vybaven vlastním zdrojem mycí vody, elektrocentrálou, atd.

Naše prostředky jsou naprosto ekologické, tzn. bezpečné ( nemají označení jakéhokoliv stupně nebezpečnosti ) a dále jsou také šetrné k Vašim vozidlům a jsou použitelné prakticky kdekoliv.

Samozřejmě vlastníme Bezpečnostní list podle ES č. 1907/2006, článku 31, přílohy II.

Dále v rámci mobility nabízíme technologické mytí přímo v prostorách Vaší firmy např. mytí nakládacích ramp, svodidel, vysokozdvižných vozidel, atd.

Kontaktujte nás

MTC activity s.r.o.

Pražská 707
CZ 294 71 Benátky nad Jizerou
IČ: 28463030
DIČ: CZ28463030

Datová schránka: wumn3rp

Firma

+420 326 373 566
+420 326 373 570 (fax)
mtc@mtcactivity.cz

Sekretariát / vedení

+420 326 373 566
+420 326 373 570 (fax)
mtc@mtcactivity.cz

Personální oddělení

+420 326 373 566
+420 326 373 570 (fax)
personalistika@mtcactivity.cz


Více kontaktů

Kde nás najdete?

Sídlo společnosti / logistický areál / service

MTC Activity s.r.o.
Pražská 707
Benátky nad Jizerou
PSČ 294 71